EU Co funded

Перша зустріч NRG-group по темі: «Тренінги і підготовка кадрів для промислової автоматизації» 07.10.2014

В рамках реалізації Темпус-проекту TATU на базі кафедри Проектування та експлуатації електронних апаратів ХНУРЕ пройшла перша зустріч NRG- group по темі: «Тренінги і підготовка кадрів для промислової автоматизації»

Програма зустрічі складалася з презентації учасників, презентації Темпус-проекту TATU 544010-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPHES (Trainings in Automation Technologies for Ukraine) та круглого столу з учасниками NRG- group.

На засіданні виступили:

Дмитро Кольчик з презентацією компанії ПрАТ «ЕЛАКС», яка з 1994 року успішно працює на ринку комплексної автоматизації та електрифікації об'єктів промисловості в Україні та СНД. ПрАТ «​​ЕЛАКС» пропонує виконання робіт по автоматизації технологічних процесів «під ключ», а також комплексні рішення в електропостачанні (до 35 кВ) та висвітленні об'єктів. За підсумками зустрічі ПрАТ «​​ЕЛАКС» увійшов до NRG- group Темпус-проекту TATU.izobrazhenie_002 (1)

З презентацією Темпус-проекту TATU виступив Павло Галкін, асистент кафедри ПЕЕА, який є координатором проекту від ХНУРЕ. Проект TATU «Тренінги по автоматизованим технологіям для України» спрямований на сприяння модернізації вищої освіти в Україні, використовуючи досвід інших європейських країн, в цілях підвищення можливості працевлаштування випускників ВНЗ, пропонуючи спеціальні навчальні модулі в галузі промислової автоматизації, розвитку партнерства з підприємствами. В рамках проекту будуть створені 5 тренінг-центрів в кожному університеті-партнері України для проведення сертифікованих тренінгів для студентів та молодих спеціалістів з українських підприємств в галузі промислової автоматизації.


izobrazhenie_017
В рамках круглого столу учасники NRG meeting обговорили ряд питань:

     1. Тренінги за якими технологіями необхідні в першу чергу для фахівців з АСУ ТП України?
     2. Було проведено опитування учасників NRG meeting по використовуваних технологіях і ПЛК.
     3. Актуальність перепідготовки та підвищення кваліфікації співробітників на базі центрів з автоматизації в 5 університетах Украіни.


izobrazhenie_025
Зустріч проходила за інформаційної підтримки Асоціації Підприємств Промислової Автоматизації України (Аппа) і ТОВ «Фенікс Контакт».

Обговорювані питання виявилися цікавими широкому колу компаній України, наступне засідання відбудеться в листопаді-грудні 2014 року.

В перспективі планується розширення NRG-group для створення справді компетентних тренінг-центрів з промислової автоматизації.