EU Co funded

Про Донецький національний технічний університет

Донецький національний технічний університет (ДонНТУ, Україна) було засновано в 1921 році. В даний час ДонНТУ є найбільшим технічним університетом в Україні. Ряд вчених ДонНТУ є почесними і дійсними членами різних зарубіжних організацій та академій. Донецький національний технічний університет є членом ЕАС (Європейська асоціація університетів).

ДонНТУ має більш ніж 70 угод про співпрацю з університетами по всьому світу. Існує представництво компанії Siemens в університеті, а також п'ять інженерних факультетів (німецький, французький, англійський, польський, чеський), навчання на яких ведеться на відповідних іноземних мовах. За даними всесвітнього рейтингу Вищих навчальних закладів «Вебометрикс» в 2013 році ДонНТУ разом з п'ятьма університетами України увійшов в сотню кращих вищих навчальних закладів країн Східної Європи.

Відомі люди, керівники найбільших промислових підприємств та політичних рухів, інженерної еліти України, які закінчили ДонНТУ, називають університет найпрестижнішим Вищим навчальним закладом Донбасу.